OPINIE I REFERENCJE

Opinie pochodzą z Profilu Firmy Google – Kuba Malarz

Sabina Drozd
Sabina Drozd
Read More

Z Panem Jakubem mieliśmy okazje współpracować już po raz drugi. Zostały odmalowane wszystkie pomieszczenia w domu. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu. Z całą odpowiedzialnością możemy przyznać, że jakość wykonania usługi przebija konkurencje. Dokładność, dbałość o szczegóły, szybkość realizacji, terminowość i wysoka kultura osobista. Współpraca z takimi fachowcami to czysta przyjemność! Z całą pewnością w przyszłości będziemy wracać.

Marta Donaldson
Marta Donaldson
Read More

Aż trudno uwierzyć, że można spotkać tak dobrych fachowców! Przede wszystkim profesjonalizm jeżeli chodzi o kontakt - szybko, łatwo, konkretnie. I oczywiście świetna robota z malowaniem - dokładnie, czysto, szybko, wszystko zabezpieczone, więc nie trzeba się martwić o szorowanie niechcianej farby po malowaniu 🙂 bardzo polecamy!

Justyna Ferenc
Justyna Ferenc
Read More

Polecam firmę pana Jakuba. Malowany miałam duży salon z aneksem oraz sypialnię i jestem bardzo zadowolona z efektów. W kupionym przeze mnie mieszkaniu na ścianach miałam widoczne pęknięcia (jedno wielkie na suficie), tłuste plamy i obdarcia, a teraz mam czyste, gładkie ściany, na które aż miło patrzeć. W sypialni na jednej ścianie poprosiłam o przyklejenie fototapety, zostało to wykonane bardzo profesjonalnie i pomimo tego, że kupiłam o dwa centymetry za wąską tapetę, praktycznie tego nie widać. Dodatkowo zostały wymienione stare gniazdka i żyrandol w salonie. Prace zostały rozplanowane w taki sposób, żebym w trakcie mogła mieć nadal możliwość pracy z domu. Wszystko zostało zabezpieczone i na koniec został zostawiony porządek. Wycena została wysłana przed rozpoczęciem prac, nie było żadnych niespodzianek. Komunikacja przebiegała sprawnie. Jeszcze raz polecam 🙂

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
Read More

Jestem pod wrażniem fachowości pana Jakuba. Wspólnie ustaliliśmy malowanie całego mieszkania tak, żeby nie przeszkadzało to jego użytkowaniu. Świetna sprawa! Prace przebiegały szybko i sprawnie. Co najważniejsze dla mnie, nigdy nie było problemu z kontaktem, a na kilku innych firmach się przejechałem w ten sposób.

Justyna Broszkiewicz
Justyna Broszkiewicz
Read More

Pan Kuba to profesjonalista. Udało się znaleźć dogodny termin, szybko dostalismy wycenę i sprawnie pomalowane mieszkanie. Na czas, miło i bez klopotow. Serdecznie polecam🫡…

Agnieszka Twardosz
Agnieszka Twardosz
Read More

Usługi świadczone przez firmę zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta. Pan Jakub i jego współpracownicy to w pełni kompetentni i kulturalni ludzie, a przy tym doskonali fachowcy. Prace wykonane kompleksowo, od zakupu materiałów po uporządkowanie pomieszczeń. Rzetelność, terminowość i bardzo wysoka staranność wykonania. Efekt przerósł moje oczekiwania, taka współpraca to sama przyjemność 🙂

Gaja Architektura wnętrz
Gaja Architektura wnętrz
Read More

Z Panem Jakubem współpracujemy jako firma od kilku lat. Świadczy bardzo wysoki standard swoich usług, dbając o każdy detal. Do każdej przestrzeni podchodzi indywidualnie, ma bardzo dużą wiedzę odnośnie materiałów tak więc zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie. Każda przestrzeń jest perfekcyjnie wykonana oraz posprzątaną co nie jest oczywiste dla każdego wykonawcy. Polecamy usługi Pana Jakuba.

Wojciech Hojda
Wojciech Hojda
Read More

Po nawiązaniu kontaktu pan Kuba przyjechał na pomiar i omówienie zakresu prac, w ten sam dzień wysłał wycenę i potwierdził termin. Wszystko przebiegło zgodnie z umową, rozpoczęli punktualnie, pracowali bardzo czysto, rzetelnie, dokładnie i sprawnie. Prace skończone przed terminem, dom oddany posprzątany po malowaniu. Bardzo serdecznie polecam - firmy od remontów i malowania często są niesłowne, nieterminowe, a Kuba Malarz działa profesjonalnie i uczciwie. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Iwona Turkiewcz
Iwona Turkiewcz
Read More

Z dużą radością polecam Pana Kubę. Bije on na głowę konkurencję nie tylko jakością wykonanej pracy. Bardzo rzeczowy i super kulturalny. Dba o wszystkie szczegóły. Malowanie mojego domu o powierzchni ponad 200 M2 wykonał bardzo rzetelnie. Wszystkie pomieszczenia posprzątane. Żadne okno nie zachlapane farbą. Po prostu super!

Iwona Gawrońska
Iwona Gawrońska
Read More

Prace polegały na malowaniu ścian wewnętrznych (2 - piętrowy budynek: pokoje biurowe, korytarze, pomieszczenia sanitarne) oraz drzwi wewnętrznych w instytucji kultury. Od pierwszego spotkania wszystko było przeprowadzone profesjonalnie w dobrej atmosferze: dokładnie omówione i konsultowane. Prace były zaplanowane, wykonywane zgodnie z ustalonym harmonogramem. Należy podkreślić dużą dokładność oraz estetykę pracy. Serdecznie polecamy tą rzetelną Firmę.

Michał Korzeniowski
Michał Korzeniowski
Read More

Zleciłem Panu Kubie pomalowanie mieszkania o powierzchni 40m². Całość wykonana bardzo dokładnie, zgodnie z ustalonym terminem. po wszystkim w mieszkaniu pozostał porządek także polecam, pełen profesjonalizm 😎…

Marek Piątek
Marek Piątek
Read More

Po wieloletnich, różnych doświadczeniach z wykonawcami takich i podobnych usług wreszcie znalazłem odpowiednią firmę. Wszystko się zgadza- jakość, cena, kontakt i tzw. ogólne wrażenie. Polecam!

REFERENCJE