Opinie i referencje

OPINIE I REFERENCJE


Mikolaj Góra⭐⭐⭐⭐⭐

W kwietniu zleciłem malowanie całego mieszkania. Dostałem wycenę od Pana Jakuba na drugi dzień, uzgodniliśmy termin. Praca została wykonana terminowo, bez niespodzianek. Bardzo szeroki wybór kolorów jak i dobrze dobrana (polecona przez Pana Jakuba) farba spełniły moje oczekiwania. Jeżeli komuś zależy na pewnym, dokładnym i fachowym wykonaniu usług zdecydowanie polecam!

Gabrysi Sosna⭐⭐⭐⭐⭐

Świetny i rzetelny fachowiec. Remonty robi naprawdę dokładnie i starannie. I jeśli chodzi o kafelki i o malowanie – super jakość.

Magda Tomilo⭐⭐⭐⭐⭐

Szukałam zaufanej firmy lub osoby, która zajmie się remontem, właściwie odświeżeniem, odmalowanie mieszkania starszej osoby, mojej babci. Zajął się tym Pan Kuba i jestem bardzo zadowolona, że właśnie on. Wszystko zrobione sprawnie i szybko, a do tego czysto. Nie mam się do czego przyczepić i jak najbardziej polecam.

Krzysztof Nowak⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem pod wrażeniem fachowości pana Jakuba. Wspólnie ustaliliśmy malowanie całego mieszkania tak, żeby nie przeszkadzało to jego użytkowaniu. Świetna sprawa! Prace przebiegały szybko i sprawnie. Co najważniejsze dla mnie, nigdy nie było problemu z kontaktem, a na kilku innych firmach się przejechałem w ten sposób.

Lukszmar⭐⭐⭐⭐⭐

Pan Kuba ze swoimi współpracownikami pomalowali nam całe wnętrze domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 126 m^2 (powierzchnia ścian do malowania około 350 m^2) i zaszpachlowali drobne ubytki w ścianach. Ogólnie znają się na rzeczy i dbają o szczegóły. Podczas prac, żaden mebel i sprzęt nie ucierpiał, a zabrudzenia podłogi przez farbę były niewielkie. Cena za całość usługi nie uległa zmianie w trakcie prac (dokładna wycena całości usługi przed malowaniem). Do minusów można zaliczyć jedynie drobny poślizg jeśli chodzi o termin rozpoczęcia pracy (ale samo malowanie odbyło się w przewidywanym czasie). Poza tym, właściwie nie ma się do czego przyczepić. Ogólnie dobra i rzetelna firma – polecam.

Kinga Gajewska⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolona z usługi wykonanej przez p. Jakuba i jego współpracowników. Do pomalowania, a właściwie odświeżenia, był duży salon (20 m2) z nie najłatwiejszym sufitem do gruntownej poprawy. Ekipa wykazała się ogromnym profesjonalizmem, starannością i dokładnością. Mimo problemów z sufitem prace zakończyły się terminowo, a pokój cieszy oczy idealnie pomalowanymi ścianami. Świetna robota! Bardzo polecam!

Malwina Toraczyńska⭐⭐⭐⭐⭐

Oj z czystym sumieniem mogę polecić, za fachowość terminowość i ogromną dokładność. W Krakowie ze świecą szukać bardziej słownej i profesjonalnej firmy.

marcin g⭐⭐⭐⭐⭐

zleciłem latem malowanie kompleksowe całego domu pod Krakowem, jestem bardzo zadowolony, wysoka jakość, dobra organizacja, polecam

Michał Migas⭐⭐⭐⭐⭐

Prace wykonywane przez pana Jakuba cechuje wysoka jakość, staranność i dbałość o detale. Na pochwałę zasługuje także miły kontakt i kultura osobista. Polecam

Sabina Podlewska⭐⭐⭐⭐⭐

Usługa wykonana terminowo, zgodnie z przesłaną wcześniej wyceną. Wszystkie meble, sprzęty pozostawione w mieszkaniu i podłoga dokładnie zabezpieczone. Mieszkanie posprzątano po wykonaniu usługi i wszystkie śmieci zabrano. Polecam

Małgorzata Misztal⭐⭐⭐⭐⭐

Firma godna polecenia! Wysoka jakość świadczonych usług! Rzetelne i uczciwe podejście do klienta! Bardzo dobry kontakt! Szczerze polecam!

Prezentowane opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma.

REFERENCJE OD KLIENTÓW


s